Нашият екип

Списък на педагогическия и административен състав на 93.СУ за
учебната 2018/2019 година

[COUNTER_NUMBER id=7095]

Ръководство

Евдокия Георгиева Гергова

Евдокия Георгиева Гергова

Директор

тел.: 02/872 07 60 тел.: 088 4801 514

Сашка Иванова Цветанова

Сашка Иванова Цветанова

Заместник директор УД, учител по История и цивилизация

Администрация

Тодорка Георгиева

Тодорка Георгиева

Счетоводител

02/8722120

Анета Георгиева

Анета Георгиева

ЗАТС

02/8722120

Емануела Атанасова

Емануела Атанасова

Секретар

02/8722120

Татаня Ангелова

Татаня Ангелова

Домакин

02/8722120

Педагогически екип

Деница Георгиева Каприева

Деница Георгиева Каприева

Психолог
Лилия Кисьова

Лилия Кисьова

Ресурсен учител
Цветана Цветкова Попова

Цветана Цветкова Попова

Ресурсен учител
Мариана Емилова Георгиева

Мариана Емилова Георгиева

Логопед

Подготвителна група и начален курс

Емилия Цолова

Емилия Цолова

Учител ЦДО, възпитател
Антоанета Тасева

Антоанета Тасева

Старши начален учител
Кирил Николов

Кирил Николов

Учител ЦДО
Елена Пенкова

Елена Пенкова

Старши начален учител
Красимира Алексиева

Красимира Алексиева

Старши начален учител
Жана Стоянова

Жана Стоянова

Старши начален учител
Радка Попиванова

Радка Попиванова

Старши учител ЦДО
Диана Ценова

Диана Ценова

Старши учител Подготвителен клас
Мариана Коева

Мариана Коева

Старши учител Подготвителен клас
Малина Найденова Петкова

Малина Найденова Петкова

Старши учител ЦДО
Рада Бойчева Бостанджиева–

Рада Бойчева Бостанджиева–

Старши учител ЦДО
Матина Иванова Бачева

Матина Иванова Бачева

Учител ЦДО
Светлана Данчова Малчева

Светлана Данчова Малчева

Начален учител
Цветелина Илиева Татарлиева

Цветелина Илиева Татарлиева

Учител Подготвителен клас
Несрин Тургай Ефраим

Несрин Тургай Ефраим

Учител ЦДО
Нина Иванова Йорданова

Нина Иванова Йорданова

Учител ЦДО
Добринка Атанасова Савова

Добринка Атанасова Савова

Начален учител
Мария Иванова Хаджоолу – Николова

Мария Иванова Хаджоолу – Николова

Старши начален учител

Среден и горен курс

Антоанета Гетова

Антоанета Гетова

Старши учител по физическа култура и спорт

Sample Description

Вежен Неделчев

Вежен Неделчев

Старши учител по физическа култура и спорт

Sample Description

Боряна Гълъбова

Боряна Гълъбова

Старши учител по история и цивилизация

Sample Description

Боян Бойчев

Боян Бойчев

Старши учител по български език и литература
Веска Йолдова

Веска Йолдова

Старши учител по български език и литература
Галина Иванова

Галина Иванова

Старши учител по български език и литература
Димитринка Танева

Димитринка Танева

Старши учител по география и икономика
Евелина Петрова Бончева

Евелина Петрова Бончева

Старши учител по икономически дисциплини
Мирослава Савова

Мирослава Савова

Старши учител по физика и астрономия
Илияна Петрова Илиева – Везирска

Илияна Петрова Илиева – Везирска

Старши учител по математика
Цвета Николова

Цвета Николова

Старши учител по английски език
Божанка Спасова Маринова

Божанка Спасова Маринова

Старши учител по английски език
Надка Филипова

Надка Филипова

Старши учител по биология и ЗО; Химия и ООС
Наталия Георгиева Иванова

Наталия Георгиева Иванова

Старши учител по информатика
Татяна Славчева Симеонова

Татяна Славчева Симеонова

Външен лектор
Иван Емилов Савов

Иван Емилов Савов

Външен лектор
Ясен Михайлов Вакашински

Ясен Михайлов Вакашински

Външен лектор

 

Последна промяна 20.09.2018 г.